Příznivci čerstvé zeleniny a ovoce, zbystřete!

Řady bedýnkovací komunity se rozšiřují. Těší mě zájem o bedýnky i v dalších městech. Logisticky zvládneme bedýnky dodat i do Mladé Boleslavi a Turnova. Vím, že jste se ptali právě i na tato dvě města a možnost si někde bedýnky vyzvedávat.

Mám pro vás dobrou zprávu.

Povedlo se mi vyjednat i výdejní místa v Mladé Boleslavi ve zdravé výživě Gája na Staroměstském náměstí v a také v Havlíčkově ulici v prodejně ProRacio. Můžete si tedy vybrat,  kde vám vyzvednutí bude vyhovovat lépe.

Dobrou zprávu mám i pro Turnovské, měla jsem tam cestu a zavítala do úžasné zdravé výživy Mája v Nádražní ulici. Slovo dalo slovo a i tam bude jedno z našich výdejních míst.

Další zastávkou bude i Mnichovo Hradiště, kde si naše bedýnky také žádáte, a proto tam bude také možnost si bedýnky převzít.

Boleslavští, Mnichohradišťští a Turnovští: Nyní je ten správný čas zbystřit, protože i pro vás platí časově limitovaná nabídka snížené ceny bedýnek v předprodeji.

Jen do 28.2.2018 si můžete předplatit své bedýnkovací místo s cenou 350,-Kč/bedýnka, přičemž  je jedno, zda jste z Liberce, Jablonce, Turnova nebo Boleslavi.

Měla bych číslo opět upřesnit, protože během posledních několika dnů si několik z vás zarezervovalo své bedýnkovací místo a limitovaná nabídka platí ještě pro 56 příznivců lokálních ekologicky pěstovaných ovocno-zeleninových bedýnek.

Pro vás, u koho hraje roli v rozhodování cena a přitom stále váháte, mám tip na záznam vysílání, které jsem moderovala. Jedná se o debatu s odbornicemi na zdravou výživu a já zde zmiňuji bedýnkování jako jednu  z forem zajištění přísunu vitamínů v přirozené podobě. Konkrétně vás nasměruji na 29 minutu diskuse, kde zaznělo několik zásadních informací.

A proč si tento záznam pustit? Kromě jiného se dozvíte něco více ke zpracování zeleniny, zda je lepší syrová nebo tepelně upravená. Jak si dodat prostřednictvím stravy energii a jak složení jídelníčku ovlivňuje lidský život tak trochu v globálu.

Jaké informace v které minutě zazněly?

12:50 Termický účinek potravin.

15:27 a 33:56 Zastoupení a důležitost syrové stravy v jídelníčku.

17:55 Vliv používání pesticidů v zemědělství na planetu

24:15 Příběh z Nového Zélandu

40:56 Recept od Lucie Křivinkové

45:39 Recept na dýňovou polévku Ivy Jančíkové

48:13 Recept Veroniky Hanzlíkové na dýňovou polévku

To byl jen krátký přehled několika témat, která během debaty zazněla.

Když si však něco vyzkoušíte na vlastní kůži, je to nejlepší zkušenost. Využijte možnosti si pravidelně vyzvedávat svou porci vitamínů v přirozené podobě v Liberci, Jablonci nad Nisou, Vratislavicích, Semilech a v Mladé Boleslavi, v Mnichově Hradišti i Turnově.

Tady je odkaz na webinář.