10 tipů, jak naučit děti jíst zeleninu

Chcete, aby si vaše dítě zamilovalo zeleninu?

Jste zastáncem zdravého životního stylu a chcete i vaše děti učit správným návykům?

Stáhněte si elektronickou příručku v pdf a získejte 

10 tipů, které pomohou vaší snaze podpořit u dítěte správné stravovací návyky

Přečíst příručku

Sdílet

Co o příručce říkají maminky, které ji už četly?

E-book je parádní. Lépe bych to nenapsala. Máš moc pěkné téma a jsem ráda, že to tímto způsobem šíříš. Mám dva malé klučíky a když vidím, jak jiné rodiny své ratolesti živí, tak mi je z toho do breku. Potřebovali by otevřít oči, až uslyším výrok – to by mé dítě nejedlo, nebo ty se máš, že ti to jí, tak budu posílat odkaz na tvoje stránky. Musím přiznat, že nejdřív jsem příručku stahovala s určitou nedůvěrou, ale zvědavostí. Kluci jsou od malička živeni doma vypěstovanou zeleninou, co by tedy asi mohlo být v knize? Je tam toho spoustu! Kniha má říz, je stručná, ale hlavně výstižná. Každá rodina by si jí měla vytisknout a číst před spaním. Kdo chce mít zdravé děti, určitě by měl sáhnout po této knize.

Ing. Lucie Hulová, vášnivá pěstitelka

E-book mě obohatil a přinesl zajímavé rady a nápady, jak si užít stolování a dostat do dětí více ovoce a zeleniny. Doporučuji přečíst všem.

Jana Svobodová – autorka metody Svoboda mysli, www.svobodamysli.cz

Ebook 10 tipů, jak naučit děti jíst zeleninu od Ivy Jančíkové mne zaujal už na první pohled svou barevností a hravostí. Přináší užitečné tipy na to, jak nenuceně zapojit do stravy našich nejmenších zeleninu a ovoce. Jako máma dvou malých dětí sama z vlastní zkušenosti vím, že obstát v konkurenci s méně zdravými alternativami, kterými jsou dneska děti bombardovány doslova ze všech stran, není vždycky jednoduchá věc. Daří se mi to se střídavými úspěchy. Nyní už ale vím, kde máme doma rezervy a jak můžeme věci posunout zase o kousek k lepšímu.

Anna Javorková, zahradní designérka a koučka, www.kvetoucizahrada.cz

 www.luckyzelenina.cz