Jaký salátový nášup čekal v bedýnce?

June 13, 2014

Pátek třináctého jsme původně ani s nákupy jezdit neplánovali, už ten datum je pro nějaké aktivity odrazující. Ovšem paní farmářka Hudská nám nabídla krásnou jarní zeleninu, to jsme nemohli odmítnout a nabídli ji i vám. Nejprve to vypadalo tak na tři prodané bedýnky, ale pak se vás zájemců o zeleninu ozvalo tolik, že jsme až měli obavu, že se to nevejde do auta. Vše se vešlo a vy si pochutnali na salátech, cibulce, kopru, česnekových výhoncích, petrželce a určitě i čajík z měsíčku lékařského doplní Váš jídelníček.

 

Příští týden odstartuje klasické bedýnkování v Jablonci nad Nisou a následující týden v Liberci. Budeme vám vozit zeleninu na odběrná místa  do Jablonce a do Liberce. Pro ty, co by jim čtrnáctidenní cykly bedýnkování nestačily se nabízí možnost pátečních bedýnek, kterými budeme doplňovat nákupy z farem.

 

Jablonečtí, kteří nestihnou vyzvednout bedýnku během výdejní hodinky na parkovišti u přehrady, budou mít možnost si ji vyzvednout u paní Kořenské v Brigádnické ulici. Možná všichni s chutí využijete tuto možnost i nejen proto, že u paní Kořenské budete mít příležitost si koupit domácí zákusky, pečivo, bezlepkové pečivo a další kvalitní produkty její výroby.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky

August 24, 2018

Please reload

E-MAIL: info@ceskaselka.cz

TELEFON: +420 603887154

Použití cookies

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now