Vrchlabí- Jilemnice - Lomnice

NOVÉ BEDÝNKOVACÍ LOKALITY

Nové BEDÝNKOVACÍ LOKALITY:

Lomnice na Popelkou

Jilemnice

Vrchlabí

Ozvalo se pár zájemců z oblasti Vrchlabí a Lomnice nad Popelkou. Shodou okolností jsem poznala paní Donátovou, která se nabídla, že cestou do Vrchlabí bedýnky vezme i vám, kdo v této oblasti s Českou selkou chcete také bedýnkovat.

Časově nevychází přenechání tašek v nějakém výdejním místě, proto připadá v úvahu dovoz na adresu. Tím je omezen počet zájemců, protože rozvoz proběhne mezi 17h a 21h.

Jak to bude fungovat:

Zapíšete se jako zájemci o bedýnky na této trase, vyplníte údaje. 

Dám vědět e-mailem, jen co se vás najde alespoň 10. 

Závoz se uskuteční v den bedýnkování pro Liberec - tedy ve čtvrtek. 

Jelo by se 1x za 14 dní, což je nejčastější objednávková frekvence, když by vás přibylo, bylo by samozřejmě realizovatelné jet každý týden, dala bych vědět, protože pak byste mohli mít bedýnku každý týden i vy.

Platba na místě paní Donátové.

Cena 420,-/bedýnka pro pravidelné zájemce.

Cena 520,- /bedýnka pro jednorázové bedýnky.

V případě závozu směr Vrchlabí souhlasíte s předáním údajů vyplněných v dotazníku paní Donátové, která je potřebuje pro realizování prodeje a předání bedýnky.

Plánované termíny závozu směr Vrchlabí: 26.4. - 3.5. - 17.5. - 31.5. - 14.6. - 28.6. - 12.7. - 26.7. - 9.8. - 23.8. - 6.9. - 20.9. - 4.10. - 18.10. - 1.11.

Vždy, když se vás přihlásí alespoň 10.

Uvidíme, jak tento systém bude fungovat, je možné, že během sezóny vybereme vhodná výdejní místa z auta, kam byste si přišli. Tato varianta připadá v úhahu, bude-li vás víc. Zatím platí dovoz na adresu a dotazník vyplňujete pro pravidelný odběr bedýnek 1x za 14 dní. 

Pokud byste v případě závozů každý týden měli zájem o bedýnku každý týden, uveďte to do poznámek, ať vím, koho případně kontaktovat a koho ne.

Děkuji.

Věřím, že se nám společně povede rozjet bedýnkování i na této trase.

E-MAIL: info@ceskaselka.cz

TELEFON: +420 603887154

Použití cookies

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now