Česká selka

Pomáháme dodat čerstvou zeleninu, ovoce a bylinky rodinám, které stejně jako my rády podpoří lokální farmáře a pochutnají si na přírodních vitamínech.
Jak to funguje?

Objednáte si přes webový formulář tzv. bedýnku. Vyberete si jedno z výdejních míst. Dostanete na e-mail platební údaje, zaplatíte. Následuje potvrzení rezervace bedýnky. Letos jsou bedýnky ve výdejních místech každý čtvrtek odpoledne. Pak už jen přijdete v bedýnkovací den do výdejního místa, kde na vás taška ala bedýnka bude čekat.

Bedýnky od České selky
Jak to začalo?

O bedýnkování jsem poprvé slyšela v roce 2013 a jeho systém mě přímo přirostl k srdci. Miluji překvapení a ráda se učím vařit nová jídla z pro mě neznámých druhů zeleniny. Postupem času se právě i ty neznámé druhy české zeleniny staly oblíbenou součástí našeho jídelníčku. Díky bedýnkám jsem se naučila používat bylinky pro dosažení skvělé chuti různých pokrmů. Bedýnkování rozšíří obzory i VÁM.

900,-
Jednorázová bedýnka do výdejního místa nebo poštou.
850,- Kč
Bedýnka poštou pravidelně (bez brambor a česneku), váhově 5-9,5kg
850,- Kč
Zimní bedýnka 1x za 14 dní do výdejního místa (8-15 kg)
Zobrazit více
Ceny a možnosti
Poštou domů
kamkoli po ČR
pravidelně nebo jednorázově 
více info na dotaz na info@ceskaselka.cz
Výdejní místa
Liberec - Jablonec nad Nisou - Vratislavice nad Nisou - Turnov - Mnichovo Hradiště -  Semily
 
Praha

Chcete se zapojit do bedýnkování?

Pochutnejte si pravidelně po celý rok na čerstvé  zelenině, ovoci a bylinkách.
Farmáři
Pan Pospíšilík
Pan Pospíšilík patří mezi zkušené pěstitele zeleniny a zároveň šíří osvětu v oblasti zdravé výživy v Epicentru pro zdraví v Lipníku, kde je součástí týmu organizující ozdravné pobyty.
Farma Klokočí
Paní Hudská se věnuje ekologickému zemědělství, hospodaří v Českém Ráji – pod skalami v Klokočí a v údolí řeky Jizery, s vyváženým poměrem polí a pastvin. Pěstuje zeleninu a ovoce.
Farma v Popluží
Paní Barešová má pole v nádherném prostředí odlehlé vesničky Popluží nad Železným Brodem. Ona a její rodina hospodaří již po mnoho generací stejným způsobem.
Paní Hatašová
Paní Hatašová pěstuje tradičním způsobem zeleninu a v našich bedýnkách jsme od ní ochutnali například celery, kedlubny, ředkvičky, mrkve, saláty nebo třeba hrušky.
Zobrazit více

Od chvíle, kdy jsem poznala bedýnkování, odpadla starost s velkými nákupy v letním období. Jednoduše se vyzvedne každý týden taška se zeleninou, přikoupí se nějaká ta těstovina a maso a jde se k vodě nebo na výlet. Baví mě na tom i to překvapení a improvizace, se kterou jsem se díky bedýnkování naučila vařit.

Neváhejte a zapojte se do bedýnkování, vyberte si intenzitu dodání bedýnek (týdně, 1x za 14 dní nebo jednorázově), .

E-MAIL: info@ceskaselka.cz

TELEFON: +420 603887154

Použití cookies

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
900,-

Jednorázová bedýnka do výdejního místa nebo poštou.