Bedýnkování

Jednorázová nebo pravidelná bedýnka 1 x za 14 dní

5-10kg

Obsahuje zeleninu a ovoce o váze 5-10kg dle sezóny. Na jaře je bedýnka lehčí a obsahuje více salátů, ředkviček, kedluben, v létě pak karotka s natí, čerstvý česnek, cibulka a postupně i cukety, okurky, rajčata, papriky, dýně, patizony, jablka, hrušky.

Obsah bedýnek

Balík obsahuje určitým způsobem překvapení. Základem bedýnky je kořenová zelenina jako je mrkev, celer, petržel, dále pak cibule. Ochutnáte i méně známé druhy zeleniny jako jsou topinambury, batáty, vodnici, černou ředkev, tuřín atd. Ve většině bedýnek je v bedýnce i kapusta, salát nebo zelí. Pokud je ovoce, najdete v ní i ovoce - jablka, hrušky, švestky atd.

Novinky na e-mail

Klikněte na obálku a zobrazí se vám formulář, kterým se zapíšete do Klubu České selky a budete v obraze a necháte si posílat na e-mail novinky, dozvíte se, co aktuálně farmáři pěstují.

Náš příběh

Náš příběh

O bedýnkování jsem poprvé slyšela v roce 2013 a jeho systém mě přímo přirostl k srdci. Miluji překvapení a ráda se učím vařit nová jídla z pro mě neznámých druhů zeleniny. Postupem času se právě i ty neznámé druhy české zeleniny staly oblíbenou součástí našeho jídelníčku. Díky bedýnkám jsem se naučila používat bylinky pro dosažení skvělé chuti různých pokrmů. Bedýnkování rozšíří obzory i VÁM.

Farmáři

Vychutnejte si zeleninu a ovoce přímo od farmářů.
Pole v Klokočí
Pole v Klokočí
Pan Pospíšilík
Pan Pospíšilík
Pole farmy Barešových
Pole farmy Barešových

Reference na bedýnky České selky

Co na bedýnky říkají ti, kteří je odebírají?

Skladování zeleniny a ovoce v domácím prostředí

Aktuality